• Nieuw Borgvliet 7 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalst, Martijn vanTeamspeler
    Berge, Yoni van deTeamspelerDoelverdediger
    Brouwers, FredTeamspelerMiddenvelder
    Cloots, MichelTeamspelerDoelverdediger
    Dijke, Joris vanTeamspelerVerdediger
    Franken, KevinTeamspeler
    Graaf, Ronny deTeamspelerVerdediger
    Hartog, ToonTeamspelerMiddenvelder
    Hees, Jeremy vanTeamspelerMiddenvelder
    Joosen, BTeamspelerVerdediger
    Joosen, RTeamspelerAanvaller
    Keijzer, Stefan deTeamspelerMiddenvelder
    Loenhout, MM vanTeamspelerAanvaller
    Naalden, PJTeamspelerMiddenvelder
    Otto, DylanTeamspelerMiddenvelder
    Tempelaars, STeamspelerMiddenvelder
    Veer, Tommy van derTeamspelerMiddenvelder
    Veth, Timmy deTeamspeler
    Videler, BartTeamspelerVerdediger
    Wilhelm, SebastiaanTeamspelerDoelverdediger

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:00WVV'67 3 - Nieuw Borgvliet 7Sportpark De Fortuin
    21 nov. 10:00METO 4 - Nieuw Borgvliet 7Sportpark Jac van Hoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.FC Bergen 3 - Nieuw Borgvliet 72 - 6
  • Poulestanden Nieuw Borgvliet 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 143300274239
    2Vivoo 44301181359
    3Nieuw Borgvliet 74301181539
    4Cluzona 4320114956
    5ODIO 432016336
    6METO 4420289-16
    7DOSKO 631119724
    8Rimboe 321015233
    9WVV'67 331029723
    10NSV 33102312-93
    11FC Bergen 34013820-121
    12BSC 640041135-240

    Poulestanden Nieuw Borgvliet 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cluzona 63210237167
    2HSC'28 3320113856
    3Nieuw Borgvliet 7311115874
    4DOSKO 83003331-280