• Nieuw Borgvliet 5

  • Nieuw Borgvliet 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bennaars, MartijnTeamspelerMiddenvelder
    Berkel, Bart vanTeamspelerAanvaller
    Broekhoven, Bas vanTeamspelerVerdediger
    Coldeweijer, MaartenTeamspelerVerdediger
    Demir, DenizTeamspelerVerdediger
    Huizen, Jeffrey vanTeamspelerVerdediger
    Kock, Sok deTeamspelerMiddenvelder
    Kocken, DennisTeamspelerVerdediger
    Mens, DavyTeamspelerMiddenvelder
    Mens, DennisTeamspelerVerdediger
    Ommeren, Renaldo vanTeamspelerAanvaller
    Simons, RikTeamspelerMiddenvelder
    Tilburg, Michael vanTeamspelerMiddenvelder
    Valkenburg, BasTeamspelerAanvaller
    Vonk, JasonTeamspelerDoelverdediger
    Vonk, JeremyTeamspelerAanvaller
    Weert, Levi deTeamspelerAanvaller

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 sep. 11:00DOSKO 8 - Nieuw Borgvliet 5Sportpark Meilust
    11 sep. 12:30Nieuw Borgvliet 5 - FC Bergen 2Sportpark De Markiezaten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Nieuw Borgvliet 5 ( 6e klasse 606 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC 400000000
    2DIOZ 300000000
    3DOSKO 700000000
    4SC Emma 500000000
    5SC Gastel 900000000
    6SC Kruisland 400000000
    7Nieuw Borgvliet 500000000
    8NSV 400000000
    9Oranje-Blauw'14 500000000
    10Roosendaal 1000000000
    11SSW 400000000
    12Victoria'03 700000000

    Poulestanden Nieuw Borgvliet 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 070 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 200000000
    2DOSKO 800000000
    3HSC'28 200000000
    4Nieuw Borgvliet 500000000