• Nieuw Borgvliet 1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adriaansen, RikTeamspelerMiddenvelder
    Bekendam, AntalTeamspelerDoelverdediger
    Bergmans, RickyTeamspeler
    Boef, Frans deTeamspelerMiddenvelder
    Dammers, MaxTeamspelerVerdediger
    Derwort, NikaiTeamspeler
    Dijk, Finnian vanTeamspeler
    Franken, JeffreyTeamspeler
    Jansen, DylanTeamspeler
    Massar, ColinTeamspelerVerdediger
    Mohamed, AhmedTeamspeler
    Numanovic, AndrejTeamspeler
    Paluch, DavidTeamspelerVerdediger
    Riesen, Tom vanTeamspeler
    Schoonen, StefanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 14:30Rimboe 1 - Nieuw Borgvliet 1Sportpark Rimboe
    7 nov. 14:30Nieuw Borgvliet 1 - METO 1Sportpark De Markiezaten
    14 nov. 14:30Nieuw Borgvliet 1 - NVS 1Sportpark De Markiezaten
    16 nov. 20:00FC Dordrecht Amateurs 1 - Nieuw Borgvliet 1Sportpark Krommedijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Vivoo 1 - Nieuw Borgvliet 14 - 3
  • Poulestanden Nieuw Borgvliet 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grenswachters 15401104612
    2Wernhout 153201331011
    3Rimboe 1430113769
    4METO 152216428
    5Nieuw Borgvliet 1320111836
    6Vivoo 14202101006
    7WVV'67 14202711-46
    8BSC 141216515
    9ODIO 1511369-34
    10Achtmaal 131028713
    11NSV 14103614-83
    12RSV 15023414-102
    13NVS 1301237-41

    Poulestanden Nieuw Borgvliet 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Borgvliet 121104224
    2METO 120203302
    3Rimboe 1201113-21

    Poulestanden Nieuw Borgvliet 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Dordrecht Amateurs 100000000
    2Nieuw Borgvliet 100000000